Het Booijman FoodImpuls Team

Ons team van Booijman Foodimpuls staat voor u klaar om uw vraag te beantwoorden of u van informatie te voorzien. Hieronder vindt u een overzicht van onze medewerkers met daarbij de contactgegevens.

Andries ZweistraAlgemene directie

Mobiel06 - 52 33 55 09
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail directie@booijman.nl

Monieka ZweistraAlgemene directie - P&O / Kwaliteit

Mobiel06 - 52 33 55 21
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail directie@booijman.nl

Johan van der BoorAlgemene directie - Financiën

Mobiel06 - 39 43 25 46
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail directie@booijman.nl

Arjen BorsjeCommercieel directeur

Mobiel06 - 53 32 74 03
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail arjen@booijman.nl

Giel GoestenE-commerce / Strategie

 
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail giel@booijman.nl

Alex JoosseVerkoopadviseur

Mobiel06 - 20 62 57 56
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail alex@booijman.nl

Marco van GangelenVerkoopadviseur

Mobiel06 - 35 11 10 02
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail marco@booijman.nl

Peter AssmannVerkoopadviseur

Mobiel06-30323180
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail peter@booijman.nl

Jelle BorsjeHoofd binnendienst

 
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail jelle@booijman.nl

Pim VerheijVerkoop binnendienst

 
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail pim@booijman.nl

Adrie LagendijkVoorraadbeheer

 
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail adrie@booijman.nl

Marco PlatenburgVoorraadbeheer

 
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail marcoplatenburg@booijman.nl

Arno van BrakelLogistiek manager

 
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail arno@booijman.nl
Contactgegevens
AdresStationsweg 28
5301 KH Zaltbommel
Tel.+31 (0)183 - 44 33 15
Fax.+31 (0)183 - 44 12 56
E-mailinfo@booijman.nl