Het Booijman FoodImpuls Team

Ons team van Booijman Foodimpuls staat voor u klaar om uw vraag te beantwoorden of u van informatie te voorzien. Hieronder vindt u een overzicht van onze medewerkers met daarbij de contactgegevens.

Arjen Borsje 

Mobiel06 - 53 32 74 03
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail arjen@booijman.nl

Ben van de WeteringhCommercieel manager

Mobiel06 - 35 11 10 01
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail ben@booijman.nl

Teus de JongOperationeel manager

Mobiel06 - 35 11 10 00
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail teus@booijman.nl

Betty Borsje-KooijmanFinanciën en P&O

 
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail betty@booijman.nl

Loek SlosserFinanciën

 
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail loek@booijman.nl

Alex JoosseVerkoopadviseur

Mobiel06 - 20 62 57 56
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail alex@booijman.nl

Eijmert RemmersVerkoopadviseur

Mobiel06 - 35 11 10 03
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail eijmert@booijman.nl

Marco van GangelenVerkoopadviseur

Mobiel06 - 35 11 10 02
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail marco@booijman.nl

Jordi van IjzendoornVerkoop binnendienst

 
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail jordi@booijman.nl

Jordy van DulmenVerkoop binnendienst

 
Tel. 0183-44 33 15
E-mail jordy@booijman.nl

Pim VerheijVerkoop binnendienst

 
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail pim@booijman.nl

Adrie LagendijkVoorraadbeheer

 
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail adrie@booijman.nl

Arno van BrakelVoorraadbeheer

 
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail arno@booijman.nl

Sjors MaasVoorraadbeheer

 
Tel. 0183 - 44 33 15
E-mail sjors@booijman.nl

Jelle BorsjeOperationeel assistent

 
Tel. -
E-mail jelle@booijman.nl

Giel GoestenCommercieel assistent

 
Tel. -
E-mail giel@booijman.nl
Contactgegevens
AdresStationsweg 28
5301 KH Zaltbommel
Tel.+31 (0)183 - 44 33 15
Fax.+31 (0)183 - 44 12 56
E-mailinfo@booijman.nl